Call%20CenterCall%20Center%20Mobile

VOLFLY.net Centrum pomocy

 +48226022890

  Pon - Pt od 10:00 do 18:00

Masz pytania, uwagi lub chcesz podzielić się z nami swoją opinią?

POGODA NA PUNTA CANA
POGODA NA PUNTA CANA
Cristo%20de%20La%20Habana

Palma Real Shopping Village

Jeśli masz ochotę na zakupy to tylko tutaj w centrum Punta Cana. Pomiędzy dwiema sesjami opalania na plaży możesz przyjechać tutaj, by się odświeżyć i rozglądnąć po sklepach z odzieżą i innych butikach z pamiątkami i gadżetami, a nawet złapać coś na ząb w jednej z tutejszych restauracji.
Adres: Avenida Alemania 57, Punta Cana
Godziny otwarcia: 10 - 22

Museo%20de%20la%20revolucion

Palma Real Shopping Village

Jeśli masz ochotę na zakupy to tylko tutaj w centrum Punta Cana. Pomiędzy dwiema sesjami opalania na plaży możesz przyjechać tutaj, by się... odświeżyć i rozglądnąć po sklepach z odzieżą i innych butikach z pamiątkami i gadżetami, a nawet złapać coś na ząb w jednej z tutejszych restauracji.
Adres: Avenida Alemania 57, Punta Cana Godziny otwarcia: 10 - 22

Museo%20de%20la%20revolucion

Plaza Bávaro

Wyjdź na spotkanie się z tubylcami w Plaza Bávaro. Tutaj zaopatrzysz się w pamiątki, cygara lub wyroby rzemieślnicze z lokalnych sklepów.
Warto tutaj przyjść aby zobaczyć jak Dominikańczycy robią zakupy, można nauczyć się od nich technik negocjatorskich. Targowanie się jest tutaj bardzo normalne podczas zakupów.
Adres: Avenida Espana, Punta Cana Godziny otwarcia: 8 - 20

Museo%20de%20la%20revolucion

Don Lucas Cigars

Odwiedź sklep Don Lucas Cigars i poznaj tradycję i technikę wyrobu cygar. Ta marka jest bardzo popularna w okolicy, a odwiedzając jej fabrykę..., będziesz miał okazję poznać historię różnych rodzajów cygar i dowiedzieć się więcej o symbolicznym produkcie Dominikany.
Adres: Avenida Barceló, Punta Cana Godziny otwarcia: 9 - 18

Museo%20de%20la%20revolucion

Puntacana Village

Galerias w miejscowości Puntacana Village mieszczą się w kwitnącym kompleksie handlowo-gastronomicznym i mieszkalnym... Puntacana Resort & Club. Po dniu pełnym odkryć i nowych wrażeń na wyspie, przespaceruj się po tym miejscu i zrelaksuj się, robiąc zakupy. Duży wybór restauracji oferuje orzeźwiającą przerwę, a plac zabaw jest dostępny dla rodzin z dziećmi.
Adres: Boulevard Primero de Noviembre, Punta Cana Godziny otwarcia: 8 – 2 w nocy

Cuave%20del%20Saturno

Plaza Bávaro

Wyjdź na spotkanie się z tubylcami w Plaza Bávaro. Tutaj zaopatrzysz się w pamiątki, cygara lub wyroby rzemieślnicze z... lokalnych sklepów. Warto tutaj przyjść aby zobaczyć jak Dominikańczycy robią zakupy, można nauczyć się od nich technik negocjatorskich. Targowanie się jest tutaj bardzo normalne podczas zakupów. Adres: Avenida Espana, Punta Cana Godziny otwarcia: 8 - 20

Zapata

Don Lucas Cigars

Odwiedź sklep Don Lucas Cigars i poznaj tradycję i technikę wyrobu cygar. Ta marka jest bardzo popularna w okolicy, a... odwiedzając jej fabrykę, będziesz miał okazję poznać historię różnych rodzajów cygar i dowiedzieć się więcej o symbolicznym produkcie Dominikany.
Adres: Avenida Barceló, Punta Cana Godziny otwarcia: 9 - 18

Catamaran%20Cayo%20Blanco

Puntacana Village

Galerias w miejscowości Puntacana Village mieszczą się w kwitnącym kompleksie handlowo-gastronomicznym i... mieszkalnym Puntacana Resort & Club. Po dniu pełnym odkryć i nowych wrażeń na wyspie, przespaceruj się po tym miejscu i zrelaksuj się, robiąc zakupy. Duży wybór restauracji oferuje orzeźwiającą przerwę, a plac zabaw jest dostępny dla rodzin z dziećmi.
Adres: Boulevard Primero de Noviembre, Punta Cana Godziny otwarcia: 8 – 2 w nocy

 • placeholder image

  ChocoMuseo Punta Cana

  Jeśli chcesz odkryć prawdziwe dominikańskie smaki i skosztować najlepszych czekoladek z Ameryki Środkowej i Południowej..., będziesz miał okazję w tym jedynym w swoim rodzaju muzeum. Tutaj możesz dowiedzieć się więcej o historii tej znanej czekolady, ale to, co czyni tę wizytę wyjątkową, polega na tym, że masz szansę na zrobienie własnej czekolady z ziaren dominikańskiego kakao w warsztacie czekolady. Poza tym wizyta w fabryce czekolady i muzeum jest całkowicie darmowa.
  Adres: Avenida Barceló, Km. 5, Punta Cana Godziny otwarcia: 9 - 19

  placeholder image

  Plaza Uvero Alto

  Centrum handlowe Plaza Uvero Alto jest znane ze sklepów z rękodziełem wypełnionych regionalnymi obrazami..., ceramiką i innymi ręcznie robionymi pamiątkami. Lokalni sprzedawcy, którzy mówią tylko po hiszpańsku, prezentują swoje produkty w pięknych kolorowych kioskach, dzięki czemu ta strefa zakupów jest naprawdę interesująca i oryginalna.
  Adres: Carretera Uvero Alto, Punta Cana Godziny otwarcia: 8 - 18

  placeholder image

  Harrison’s Fine Caribbean Jewelers

  Wejdź do Harrison's Fine Caribbean Jewellers i odkryj dominikańską tradycję biżuterii w jednej z największych sieci... sklepów jubilerskich na wyspie. Znajdziesz wyjątkową kolekcję pierścionków, kolczyków i naszyjników, w tym duży wybór elementów larimar (szlachetny kamień występujący tylko w Dominikanie) i bursztynu, a także diamentów i innych klejnotów.
  Adres: Plaza Palma Real Shopping Village, Punta Cana Godziny otwarcia: 10 - 22

 • placeholder image

  La Perla Dominicana

  Cygara La Perla Dominicana są w całości ręcznie zwijane i wykonane z najlepszych roślin tytoniu. Zebrane na plantacjach z... najlepszych obszarów produkcji tytoniu dominikańskiego. Ich cygara są ekskluzywną pamiątką z Dominikany. Możesz dowiedzieć się, jak produkuje się cygara podczas wycieczki po fabryce, która obejmuje degustację z przewodnikiem; na koniec będziesz mieć możliwość zakupu cygar, ale także różnych lokalnych rumów, przypraw i kawy.
  Adres: Plaza Victoriana, Local 121, Bavaro, Punta Cana Godziny otwarcia: 10 - 19

  placeholder image

  Museo del Artesano

  Museo del Artesano to kompleksowy sklep z pamiątkami, zlokalizowany w centrum handlowym San Juan. Znajdź mnóstwo... prezentów w atrakcyjnych cenach i dobrej jakości. Jest to obowiązkowe miejsce, jeśli szukasz zwykłych pamiątek, takich jak koszulki i czapki, lub bardziej autentycznych lokalnych produktów, takich jak ceramika dominikańska lub cygara.
  Adres: Avenida Barceló, Punta Cana Godziny otwarcia: 12 - 23

  placeholder image

  San Juan Shopping Center

  Centrum handlowe San Juan, położone w pobliżu centrum Punta Cana, ma duży wybór sklepów marek krajowych i... międzynarodowych. Popularny zarówno wśród turystów, jak i mieszkańców, zawiera designerskie sklepy, lokalnych handlarzy, supermarket spożywczy i restauracje. Adres: Avenida Barceló, Punta Cana Godziny otwarcia: 9 - 24

 • Mercado%20varadero

  ChocoMuseo Punta Cana

  Jeśli chcesz odkryć prawdziwe dominikańskie smaki i skosztować najlepszych czekoladek z Ameryki Środkowej i Południowej, będziesz... miał okazję w tym jedynym w swoim rodzaju muzeum. Tutaj możesz dowiedzieć się więcej o historii tej znanej czekolady, ale to, co czyni tę wizytę wyjątkową, polega na tym, że masz szansę na zrobienie własnej czekolady z ziaren dominikańskiego kakao w warsztacie czekolady. Poza tym wizyta w fabryce czekolady i muzeum jest całkowicie darmowa.
  Adres: Avenida Barceló, Km. 5, Punta Cana Godziny otwarcia: 9 - 19

 • Mercado%20varadero

  Plaza Uvero Alto

  Centrum handlowe Plaza Uvero Alto jest znane ze sklepów z rękodziełem wypełnionych regionalnymi obrazami, ceramiką i innymi ręcznie robionymi... pamiątkami. Lokalni sprzedawcy, którzy mówią tylko po hiszpańsku, prezentują swoje produkty w pięknych kolorowych kioskach, dzięki czemu ta strefa zakupów jest naprawdę interesująca i oryginalna. Adres: Carretera Uvero Alto, Punta Cana Godziny otwarcia: 8 - 18

 • Mercado%20varadero

  Harrison’s Fine Caribbean Jewelers

  Wejdź do Harrison's Fine Caribbean Jewellers i odkryj dominikańską tradycję biżuterii w jednej z największych sieci sklepów... jubilerskich na wyspie. Znajdziesz wyjątkową kolekcję pierścionków, kolczyków i naszyjników, w tym duży wybór elementów larimar (szlachetny kamień występujący tylko w Dominikanie) i bursztynu, a także diamentów i innych klejnotów. Adres: Plaza Palma Real Shopping Village, Punta Cana Godziny otwarcia: 10 - 22

 • Mercado%20varadero

  La Perla Dominicana

  Cygara La Perla Dominicana są w całości ręcznie zwijane i wykonane z najlepszych roślin tytoniu. Zebrane na plantacjach z najlepszych obszarów... produkcji tytoniu dominikańskiego. Ich cygara są ekskluzywną pamiątką z Dominikany. Możesz dowiedzieć się, jak produkuje się cygara podczas wycieczki po fabryce, która obejmuje degustację z przewodnikiem; na koniec będziesz mieć możliwość zakupu cygar, ale także różnych lokalnych rumów, przypraw i kawy.
  Adres: Plaza Victoriana, Local 121, Bavaro, Punta Cana Godziny otwarcia: 10 - 19

 • Mercado%20varadero

  Museo del Artesano

  Museo del Artesano to kompleksowy sklep z pamiątkami, zlokalizowany w centrum handlowym San Juan. Znajdź mnóstwo prezentów w atrakcyjnych... cenach i dobrej jakości. Jest to obowiązkowe miejsce, jeśli szukasz zwykłych pamiątek, takich jak koszulki i czapki, lub bardziej autentycznych lokalnych produktów, takich jak ceramika dominikańska lub cygara.
  Adres: Avenida Barceló, Punta Cana Godziny otwarcia: 12 - 23

 • Mercado%20varadero

  San Juan Shopping Center

  Centrum handlowe San Juan, położone w pobliżu centrum Punta Cana, ma duży wybór sklepów marek krajowych i międzynarodowych. Popularny... zarówno wśród turystów, jak i mieszkańców, zawiera designerskie sklepy, lokalnych handlarzy, supermarket spożywczy i restauracje.
  Adres: Avenida Barceló, Punta Cana Godziny otwarcia: 9 - 24

Odkryj nasze oferty
na Punta Cana

Zarezerwuj już teraz !
 • visa_neg
 • mastercard_neg
 • amex_neg
 • paypal_neg