Call%20CenterCall%20Center%20Mobile

VOLFLY.net Centrum pomocy

 +48226022890

  Pon - Pt od 10:00 do 18:00

Masz pytania, uwagi lub chcesz podzielić się z nami swoją opinią?

POGODA NA PUNTA CANA
POGODA NA PUNTA CANA
Cristo%20de%20La%20Habana

Plaże

Punta Cana jest jednym z najpopularniejszych Dominikańskich kierunków ze względu na cudowne plaże z drobniutkim piaskiem i lazurową ciepłą wodą. Na wyróżnienie zasługuje Playa Blanca uznana za jedną z najpiękniejszych na Dominikanie plaż. Jednak najbardziej popularną jest Playa Bavaro, ze względu na dużą ilość rodzajów aktywności. Wśród plaż dziewiczych można wyróżnić Playa Juanillo. Playa Macao i Playa Uvero Alto są ulubionym miejscem surferów ze względu na wysokie fale. Dla lubiących nurkowanie i wędkowanie poleca się także Playa Cabeza de Toro.

Cristo%20de%20La%20Habana

Anamuya Zipline

Punta Cana jest domem dla pierwszej trasy linowej, która powstała na Dominikanie i jest przeznaczona dla wszystkich śmiałków, nowych i już doświadczonych. 18-częściowy zjazd linowy Runners Adventures oferuje 12 tras zjazdowych, jeden z najdłuższych w kraju. Dzięki treningom prowadzonym przez profesjonalnych trenerów będziesz mógł solo lub razem z partnerem sunąć nawet do 800 metrów nad bujnym dachem dżungli w górach Anamuya. Jest to jedna z najpopularniejszych ziplines i łatwo dostępna z okolicznych kurortów.

Museo%20de%20la%20revolucion

Plaże

Punta Cana jest jednym z najpopularniejszych Dominikańskich kierunków ze względu na cudowne plaże z drobniutkim piaskiem i... lazurową ciepłą wodą. Na wyróżnienie zasługuje Playa Blanca uznana za jedną z najpiękniejszych na Dominikanie plaż. Jednak najbardziej popularną jest Playa Bavaro, ze względu na dużą ilość rodzajów aktywności. Wśród plaż dziewiczych można wyróżnić Playa Juanillo. Playa Macao i Playa Uvero Alto są ulubionym miejscem surferów ze względu na wysokie fale. Dla lubiących nurkowanie i wędkowanie poleca się także Playa Cabeza de Toro.

Museo%20de%20la%20revolucion

Anamuya Zipline

Punta Cana jest domem dla pierwszej trasy linowej, która powstała na Dominikanie i jest przeznaczona dla wszystkich śmiałków, nowych i już... doświadczonych. 18-częściowy zjazd linowy Runners Adventures oferuje 12 tras zjazdowych, jeden z najdłuższych w kraju. Dzięki treningom prowadzonym przez profesjonalnych trenerów będziesz mógł solo lub razem z partnerem sunąć nawet do 800 metrów nad bujnym dachem dżungli w górach Anamuya. Jest to jedna z najpopularniejszych ziplines i łatwo dostępna z okolicznych kurortów.

Museo%20de%20la%20revolucion

Canopy Adventure Zipline

Również nad dżunglą Anamuya, na podwójnych ziplinach o długości do 1310 metrów, szybuje się obok gigantycznych drzew. Dwanaście lin... osadzonych jest w koronach drzew, z podwójnym stalowym równoległym kablem i półautomatycznym układem hamulcowym. Aby jeszcze bardziej podnieść adrenalinę, Extreme Swing Adventure zabierze Cię jak Superman - w pozycji poziomej, na wysokość ponad 60 metrów, o prędkości do 65 kilometrów na godzinę. Po drodze przejdziesz przez wiszące mosty ciesząc się urokiem rodzimej flory i fauny.

Museo%20de%20la%20revolucion

Cueva De Berna

Będąca częścią Parku Narodowego Cotubanamá, godzinę drogi na południe od Punta Cana w wiosce rybackiej Boca de Yuma, Cueva de Berna należy... do największych i najważniejszych jaskiń Taino na Dominikanie ze względu na dużą liczbę petroglifów. Poszukaj twarzy Taino wykutych na skałach różnej wysokości. Nietoperze i inne małe ptaki są również obecne w tej jaskini. Wielu operatorów oferuje wycieczkę z przewodnikiem po Cueva de Berna z Punta Cana, oferując wgląd w znaczenie tej starożytnej sztuki naskalnej i łącząc wycieczkę z nadmorskim lunchem w Boca de Yuma.

Museo%20de%20la%20revolucion

Nurkowanie

To tutaj Ocean Atlantycki spotyka się z Morzem Karaibskim. Linia brzegowa jest wyłożona miękkimi, piaszczystymi plażami, a morskie koralowce... tworzą podwodną konfigurację rafy biegnącej równolegle do wybrzeża. Najpiękniejsze w tutejszym nurkowaniu jest bujna rafa koralowa, możliwość zobaczenia zatopionych wraków statków i nurkowanie w jaskiniach. Ośrodek Puntacana i ich Fundacja Ekologiczna utrzymują podwodny ogród koralowy przy plaży, który można zwiedzać. Zapytaj o trwające prace nad najwybitniejszym wrakiem w okolicy, wrakiem Punta Cana Pewter, hiszpańskim statkiem zagubionym w latach 40. XVI wieku. Ekipy ratownicze odzyskały około 1200 sztuk zastawy stołowej z tego statku. U wybrzeży na północy nowoczesne wraki statków Astron i Monica są porośnięte roślinnością morską i otoczone tropikalnymi rybami, usytuowane dosyć daleko od wybrzeża. Łatwo dostępna jest podwodna jaskinia Cueva Taina Macao, usytuowana nie daleko od plaży Bávaro. Jaskinia o głębokości ok 2,5 metra, ma długość około 50 metrów, i imponującą różnorodną kolekcją stalagmitów i stalaktytów. Dzięki Seaquarium wskoczysz na katamaran, aby dostać się do naturalnego akwarium wypełnionego morskim życiem. Dzięki podwodnemu sprzętowi do nurkowania, połączeniu nurkowania z rurką i akwalungiem, które nie wymaga certyfikacji, będziesz mógł podziwia rafę koralową chodzić po dnie morza, aby zobaczyć wrak okrętu podwodnego, czy nurkować z płaszczkami i rekinami pielęgniarskimi oraz spotkać delfina.

Cuave%20del%20Saturno

Canopy Adventure Zipline

Również nad dżunglą Anamuya, na podwójnych ziplinach o długości do 1310 metrów, szybuje się obok gigantycznych... drzew. Dwanaście lin osadzonych jest w koronach drzew, z podwójnym stalowym równoległym kablem i półautomatycznym układem hamulcowym. Aby jeszcze bardziej podnieść adrenalinę, Extreme Swing Adventure zabierze Cię jak Superman - w pozycji poziomej, na wysokość ponad 60 metrów, o prędkości do 65 kilometrów na godzinę. Po drodze przejdziesz przez wiszące mosty ciesząc się urokiem rodzimej flory i fauny.

Zapata

Cueva De Berna

Będąca częścią Parku Narodowego Cotubanamá, godzinę drogi na południe od Punta Cana w wiosce rybackiej Boca de... Yuma, Cueva de Berna należy do największych i najważniejszych jaskiń Taino na Dominikanie ze względu na dużą liczbę petroglifów. Poszukaj twarzy Taino wykutych na skałach różnej wysokości. Nietoperze i inne małe ptaki są również obecne w tej jaskini. Wielu operatorów oferuje wycieczkę z przewodnikiem po Cueva de Berna z Punta Cana, oferując wgląd w znaczenie tej starożytnej sztuki naskalnej i łącząc wycieczkę z nadmorskim lunchem w Boca de Yuma.

Catamaran%20Cayo%20Blanco

Nurkowanie 

To tutaj Ocean Atlantycki spotyka się z Morzem Karaibskim. Linia brzegowa jest wyłożona miękkimi, piaszczystymi plażami..., a morskie koralowce tworzą podwodną konfigurację rafy biegnącej równolegle do wybrzeża. Najpiękniejsze w tutejszym nurkowaniu jest bujna rafa koralowa, możliwość zobaczenia zatopionych wraków statków i nurkowanie w jaskiniach.
Ośrodek Puntacana i ich Fundacja Ekologiczna utrzymują podwodny ogród koralowy przy plaży, który można zwiedzać.
Zapytaj o trwające prace nad najwybitniejszym wrakiem w okolicy, wrakiem Punta Cana Pewter, hiszpańskim statkiem zagubionym w latach 40. XVI wieku. Ekipy ratownicze odzyskały około 1200 sztuk zastawy stołowej z tego statku.
U wybrzeży na północy nowoczesne wraki statków Astron i Monica są porośnięte roślinnością morską i otoczone tropikalnymi rybami, usytuowane dosyć daleko od wybrzeża.
Łatwo dostępna jest podwodna jaskinia Cueva Taina Macao, usytuowana nie daleko od plaży Bávaro. Jaskinia o głębokości ok 2,5 metra, ma długość około 50 metrów, i imponującą różnorodną kolekcją stalagmitów i stalaktytów.
Dzięki Seaquarium wskoczysz na katamaran, aby dostać się do naturalnego akwarium wypełnionego morskim życiem. Dzięki podwodnemu sprzętowi do nurkowania, połączeniu nurkowania z rurką i akwalungiem, które nie wymaga certyfikacji, będziesz mógł podziwia rafę koralową chodzić po dnie morza, aby zobaczyć wrak okrętu podwodnego, czy nurkować z płaszczkami i rekinami pielęgniarskimi oraz spotkać delfina.

 • placeholder image

  Dolphin Island Park

  Położony pomiędzy plażą a pasmem koralowym Bávaro, park delfinów to miejsce gdzie w naturalny, przyjazny i bezpieczny...  sposób można wejść w interakcję z delfinami, lwami morskimi, rekinami i płaszczkami w ich naturalnym środowisku życia.

  placeholder image

  Dolphin Discovery Punta Cana

  Dolphin Discovery, park gdzie delfiny zaskoczą Cię swoją inteligencjąm umiejętnościami i urokiem, dająć... niezapomniane pokazy swoich sztuczek i umiejętności. Ukochanym punktem programu jest interakcja z nimi za pomocą naprawdę fajnych czynności, takich jak uściski, pocałunki, przejażdżki brzuchem, pchanie stopą, między innymi

  placeholder image

  Igneri Caribe Taino Underwater Museum

  Podwodne muzeum położone między wodami Playa Blanca i Playa Serena w Punta Cana, stanowi wyjątkowe miejsce do... nurkowania, na głębokościach idealnych dla początkujących. Stworzone przez nagradzanego dominikańskiego artystę Thimo Pimentela. Jego 22 rzeźby przedstawiające miejscowe postacie Taino leżą pod wodą, zanurzone na głębokościach od trzech do siedmiu metrów. Wokół tych rzeźb posadzono koralowce, aby zapewnić siedlisko dla ryb, nadające temu miejscu jeszcze więcej uroku. 

 • placeholder image

  Monkeyland

  Położone na pięciu akrach w bujnej okolicy, na obrzeżach Punta Cana, gdzie dwie rodziny małp wiewiórczych witają iswoich gości... nawet przez godzinę, pozując przed kamerami, a nawet spoczywając na głowie. Specjalnie wyszkolone małpy zstępują z drzew z radością, gdy przybywają goście - można je bezpiecznie karmić i fotografować. Po drodze dostępne są przewodniki ujawniają intrygujące informacje na temat tego inteligentnego gatunku.Park te jest idealną rozrywką dla wszystkich, małych i dużych.

  placeholder image

  Parque Ecologico Ojos Indigenas

  Ten rezerwat przyrody o powierzchni 1500 akrów i park ekologiczny jest otwarty dla publiczności, za niewielką opłatą za wstęp..., aby cieszyć się urokliwymi, zacienionymi szlakami wędrownymi przez bujny las tropikalny, który prowadzić w kierunku serii 12 lagun słodkowodnych. W większości z nich jmożna pływać, a otaczająca sceneria jest spektakularna na każdym kroku. Najpopularniejsza laguna do pływania ma drewniany kładkę dla tych, którzy chcą wskoczyć do turkusowej i szmaragdowej słodkiej wody. Oprócz obfitości flory rezerwat jest siedliskiem setek gatunków ptaków i legwanów. Połącz wycieczkę tutaj z wizytą w pobliskiej Fundacji Ekologicznej Puntacana, aby zobaczyć ich fascynujące projekty.

  placeholder image

  Scape Park I Hoyo Azul

  Rozległy Scape Park, położony w Cap Cana, to ogromna zielona przestrzeń idealna na spędzenie dnia na niezliczonych... przygodach na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody. Rodziny znajdują tu swoje szczęście wędrując po ogrodach botanicznych, jeżdżąc konno, czy jeżdżąc buggami przez pustynię. Aby uzyskać więcej adrenaliny, zapisz się na wyprawę do jaskini Iguabonita, która zabierze Cię na wędrówkę po 100-metrowym klifie El Farallón i zejście do rozległej podziemnej sieci jaskiń i tuneli. Tutaj znajduję się tak zwana „niebieska dziura” Hoyo Azul, w której chłodnych źródlanych wodach można zażyć ochłody i ukojenia. Otoczone bujnym lasem deszczowym jezioro o głębokości około 14 metrów, leży u stóp 75-metrowego wapiennego klifu porośniętego roślinnością. Musisz przejść przez wiszący most i przejść przez niezliczoną ilość bujnej flory i fauny, w tym ogród orchidei, aby dostać się do tej ukrytej oazy. Wskocz do kuszących turkusowych wód lub po schodach wejdź do tego rajskiego, naturalnego basenu.

 • Mercado%20varadero

  Dolphin Island Park

  Położony pomiędzy plażą a pasmem koralowym Bávaro, park delfinów to miejsce gdzie w naturalny, przyjazny i bezpieczny sposób można wejść... w interakcję z delfinami, lwami morskimi, rekinami i płaszczkami w ich naturalnym środowisku życia. 

 • Mercado%20varadero

  Dolphin Discovery Punta Cana

  Dolphin Discovery, park gdzie delfiny zaskoczą Cię swoją inteligencjąm umiejętnościami i urokiem, dająć niezapomniane pokazy swoich... sztuczek i umiejętności. Ukochanym punktem programu jest interakcja z nimi za pomocą naprawdę fajnych czynności, takich jak uściski, pocałunki, przejażdżki brzuchem, pchanie stopą, między innymi

 • Mercado%20varadero

  Igneri Caribe Taino Underwater Museum

  Podwodne muzeum położone między wodami Playa Blanca i Playa Serena w Punta Cana, stanowi wyjątkowe miejsce do nurkowania, na głębokościach... idealnych dla początkujących. Stworzone przez nagradzanego dominikańskiego artystę Thimo Pimentela. Jego 22 rzeźby przedstawiające miejscowe postacie Taino leżą pod wodą, zanurzone na głębokościach od trzech do siedmiu metrów. Wokół tych rzeźb posadzono koralowce, aby zapewnić siedlisko dla ryb, nadające temu miejscu jeszcze więcej uroku. 

 • Mercado%20varadero

  Monkeyland

  Położone na pięciu akrach w bujnej okolicy, na obrzeżach Punta Cana, gdzie dwie rodziny małp wiewiórczych witają iswoich gości nawet przez... godzinę, pozując przed kamerami, a nawet spoczywając na głowie. Specjalnie wyszkolone małpy zstępują z drzew z radością, gdy przybywają goście - można je bezpiecznie karmić i fotografować. Po drodze dostępne są przewodniki ujawniają intrygujące informacje na temat tego inteligentnego gatunku.Park te jest idealną rozrywką dla wszystkich, małych i dużych.

 • Mercado%20varadero

  Parque Ecologico Ojos Indigenas

  Ten rezerwat przyrody o powierzchni 1500 akrów i park ekologiczny jest otwarty dla publiczności, za niewielką opłatą za wstęp, aby cieszyć się... urokliwymi, zacienionymi szlakami wędrownymi przez bujny las tropikalny, który prowadzić w kierunku serii 12 lagun słodkowodnych. W większości z nich jmożna pływać, a otaczająca sceneria jest spektakularna na każdym kroku. Najpopularniejsza laguna do pływania ma drewniany kładkę dla tych, którzy chcą wskoczyć do turkusowej i szmaragdowej słodkiej wody. Oprócz obfitości flory rezerwat jest siedliskiem setek gatunków ptaków i legwanów. Połącz wycieczkę tutaj z wizytą w pobliskiej Fundacji Ekologicznej Puntacana, aby zobaczyć ich fascynujące projekty.

 • Mercado%20varadero

  Scape Park I Hoyo Azul

  Rozległy Scape Park, położony w Cap Cana, to ogromna zielona przestrzeń idealna na spędzenie dnia na niezliczonych przygodach na... świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody. Rodziny znajdują tu swoje szczęście wędrując po ogrodach botanicznych, jeżdżąc konno, czy jeżdżąc buggami przez pustynię. Aby uzyskać więcej adrenaliny, zapisz się na wyprawę do jaskini Iguabonita, która zabierze Cię na wędrówkę po 100-metrowym klifie El Farallón i zejście do rozległej podziemnej sieci jaskiń i tuneli.

  Tutaj znajduję się tak zwana „niebieska dziura” Hoyo Azul, w której chłodnych źródlanych wodach można zażyć ochłody i ukojenia. Otoczone bujnym lasem deszczowym jezioro o głębokości około 14 metrów, leży u stóp 75-metrowego wapiennego klifu porośniętego roślinnością. Musisz przejść przez wiszący most i przejść przez niezliczoną ilość bujnej flory i fauny, w tym ogród orchidei, aby dostać się do tej ukrytej oazy. Wskocz do kuszących turkusowych wód lub po schodach wejdź do tego rajskiego, naturalnego basenu.

Odkryj nasze oferty
na Punta Cana

Zarezerwuj już teraz !
 • visa_neg
 • mastercard_neg
 • amex_neg
 • paypal_neg